Tornádo Hrušky Zrútenie kostolnej veže

Švagor bol v práci keď padali krúpy ,keď mu volala žena že ich dom zničilo tornádo sa ponáhlal domov cestou v protismere počas krupobitia uvidel cyklistu bez helmy ktorého vzal do auta a zaviezol ho k domu cestou sa nevedel dostať do hrušiek tak musel nechať odparkované auto na poli a utekať za rodinou peši .