Podsumowanie roku 2012 u pi0mar'a [ New Holland ]

Witam, w filmiku zawarte są fragmenty z wykonywanych prac w roku 2012. Przepraszam, że dopiero teraz wstawiam, lecz niestety nie miałem czasu na wybranie materiału i na jego montaż. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę i filmik się spodoba. Komentarze i wszelkie uwagi bardzo mile widziane ;-) Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanego roku 2013! Facebook'owy profil:   / 175540329285488   Zapraszam ;-)