Am AJUNS în SFÂRȘIT AICI! - O SUPER PARTIDĂ de PESCUIT în Delta Dunării, pe Holbina - Trei Bibani
== O partidă de pescuit la știucă și biban, în compania lui Gabi și a lui Robi, în Delta Dunării, pe Complexul Holbina - Trei Bibani. Un loc extraordinar, in inima Deltei, sălbatic și primitor, un rai al pescarilor de răpitor. == Vizitează-ne pe https://www.alexbucur.ro și bucură-te de gama de articole de pescuit la răpitor, excursii, caiace și multe altele. Alătură-te acestui canal pentru a primi acces la beneficii: / @alexbucur Dacă v-a plăcut filmulețul, nu uitați să dați un like și să vă abonați. Toate cele bune! Urmarește postarile si pe : Facebook: / meetandgreetthefish

▶︎
🎣 Trei zile pe RÂU, de la izvoare până la vărsare - MĂNÂNC ce PRIND și dorm în HAMAC

▶︎
Povestea ȘTIUCII SĂLBATICE - O partidă de pescuit cu un FINAL NEAȘTEPTAT

▶︎
Cel mai adânc loc pe Dunăre la Cotul Pisicii #pescuit #Dunăre

▶︎
Și CÂINII MOR de FOAME aici! CARAORMAN, cel mai SARAC SAT din DELTA DUNĂRII?

▶︎
Pescuit la crap in Delta Dunarii - Experienta completa, de pe mal si din barca | MarelePescar

▶︎
Clean după clean chiar înainte de prohibiție...bonus,tata lor chiar înainte de plecare

▶︎
Pescuit la stiuca in Delta Dunarii, lacul Lumina, cu Andrei Sava.

▶︎
AM PESCUIT 3 ZILE PE SĂLBATIC LA CRAP ȘI CARAS

▶︎
Aventura noastră în Delta Dunării: Capul Doloșman, canale secrete și borș de pește autentic.

▶︎
Pescuit la stiuca cu Catalin Merdescu | Holbina Trei Bibani | MarelePescar

▶︎
La povesti cu un RUS LIPOVEAN din SARICHIOI in varsta 🇷🇴🇷🇺

▶︎
Mai este PESTE in DELTA DUNARII? AM PESCUIT 40KM din SULINA si AM PRINS o MULTIME de SPECII de PESTI

▶︎
NEBUNIE la ȘTIUCĂ în DELTA DUNĂRII! ZECI de PEȘTI in 3 ore de acțiune continuă, fără editare

▶︎
Pescuit cu jerkbait la stiuci pretentioase. Inceput de sezon Holbina 3 Bibani

▶︎
Big Fish Harvest from a Mud Pond! Selling at the Market and Preparing the Farm for a New Season

▶︎
Natură şi aventură - Mâncările naturii

▶︎
🔴 LIVE din DUNĂVĂȚU DE SUS - DELTA DUNĂRII

▶︎
🎣 DOUĂ ZILE de PESCUIT și CAMPAT pe MALUL APEI in luna DECEMBRIE - Am plecat cu TRENUL la PESCUIT 🏕

▶︎
Un peste proaspat pe malul lacului - Taverna Le GaFish din Sarichioi si Gabriel Tremurici

▶︎
