Detektor kovů - Není důležité najít, ale jít hledat

Dnes jsem se vypravil s dětmi na poslední hledání v tomto roce. Zašli jsme do jednoho lesa, kde už jsem také jednou byl, ale neprošel jsem to tam dost důkladně, takže byla pořád šance, že jsme něco pěkného přešli. Ale opak byl pravdou, protože toto je dost frekventovaná lokalita a už ze začátku nám bylo jasné, že to asi nebude to pravé ořechové. A jak se říká, není všem dnům konec, určitě se to podaří příště. :) Přeji vám všem i tak, pohodovou podívanou :).