♥ Vánoční VLOG ♥

Minulou sobotu jsme si s Tomem udělali takový vánoční den, a tak jsem se rozhodla pro vlog :) Je někdo z vás, kdo taky krmí zvířata, anebo chodí bruslit? Napište mi to do komentářů. Jo a díky za zhlédnutí! :) ~ Facebook: http://bit.ly/2wlw2eY Instagram:   / svetpodlekatky   Snapchat: svetpodlekatky ~ Nezastupuje mě žádná agentura, pro spolupráci kontaktujte mého manažera na: [email protected]