Zobacz ostatni Sztetl w Polsce - Legnica. Warto Żyć. Okiem Podróżnika. Sławek Sikora

Legnica na Dolnym Śląsku po II Wojnie Światowej była określana ostatnim Sztetlem w Rzeczpospolitej. Polecam to miejsce. Dziś Legnica nie ma tej wielokulturowości jak po wojnie. Ale zmienia się. Pięknieje. Ale możesz odnaleźć stare kamienice, które jeszcze pamiętają tamte powojenne czasy. https://slaweksikora.pl/moj-dlug/ https://open.spotify.com/show/0X6pYzt... https://pl.linkedin.com/in/s%C5%82awo... https://vod.tvp.pl/filmy-fabularne,13...   / slawomirsikora0   https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82...) #mocprzetrwania #sławeksikora #okiempodróżnika #travel