"Schwarzenegger miatt nem járt a metró" Örs - Deák M2 metrópótlók

Ha támogatnád a videózásom: https://www.paypal.Me/adamopr/500 Ha tetszett iratkozz fel csatornámra. Lájkold a Facebook oldalt: https://www.facebook.com/ADAMOproduct...