Mercedes-Benz O530G II Citaro #2357 [🚍31] MPK Lublin

#1481 Linia 31 po 13 latach wróciła na swoją dawną Pętlę RAPACKIEGO z którą była związana niemal 15 lat, choć jej powrót na niespełna godzinę był kilka tygodni wcześniej (wypadek na ul. Węglarza) ale to ten dzień zalicza się jako definitywny powrót, a to za sprawą kierunku na wyświetlaczu. Z obecnych liniowych autobusów to tylko Solaris Urbino15 I, Urbino12 III, Mercedesy Conecto LF/G i Citaro G i Autosany M12LF pamiętają jak jeździły na linii 31 na Rapackiego. Niestety główną rolę w nagraniu pełni na maxa włączona ❄️ Klimatyzacja, która to zagłusza silnik stąd przesiadka z nadkola na koniec wozu i tu było niemal lepiej. 📆24.07.2025r. Rocznik: 2011 Linia 31 OS.PORĘBA Przystanki: RAPACKIEGO Wspa (d. Transportowa) Związkowa Olimp