Ez nehezebb, mint gondoltam! Villanypásztor építés | Molnár Miléna

Sikerült mindent az utolsó pillanatra hagyni... :D Érdekes felállás lesz, hogy az új állatunk nem is a miénk igazán. Még nem voltunk bértartói semmilyen állatnak, így nagyobb a nyomás rajtam. De tudom, hogy mindent meg fogunk tenni, hogy jó legyen itt Willynek és teljesen a sajátomként fogom szeretni! :) Ica egy egész rövid betegeskedés után feladta a harcot, hiányozni fog! Nagy forma volt, az biztos!