Złączki Wago w gniazdach?! No jasne!

Myślę, że trzeba wysłuchać tego co mam do powiedzenia w sprawie złączek Wago i śrubowych. Czy któreś są lepsze? Szybsze? Mniejsze? Tańsze? No każde z rozwiązań jest inne i ma swoje plusy i minusy. Jednak żadne nie jest złe! Absolutnie nie ma podstaw by negować którekolwiek z rozwiązań. Jest poprawne elektrycznie KONIEC KROPKA! 🙂 Pozdrawiam Wagowców i Śrubowców 💪 aaa.. Lutowników też 😋 Jak zapomniałem o kimś to niech pisze w komentarzach 😁