2020.11.13 1M és 2M a két új ill. régi új villamosjáratról videó

▶️ Fotós oldalam:   / albertdanifotok   ▶️ Instagram:   / a.dani0227   ▶️ Paypal: https://paypal.me/Adani12345 ▶️ Patreon:   / adani12345   Bankszámla: 10404247-93423860-01440000 K&H bank Logóért köszönet Tóth Attilának:   / attila.toth.badwolf   Pár snitt, az új járatról ill. a régi új 1M-ről, ami gyakorlatilag az 1A járat új néven. Pesti fonódó, 2M, Keleti-Jászai, metrópótló járat stb. sok neve van, a videó fő témája ez az idén átadott/visszaépített deltavágány volt. Mintegy melékesként a megállót is áthelyezték a Boráros tér felé, hogy elférjen a deltavágány.