2020.11.13 1M és 2M a két új ill. régi új villamosjáratról videó
▶️ Fotós oldalam: / albertdanifotok ▶️ Instagram: / a.dani0227 ▶️ Paypal: https://paypal.me/Adani12345 ▶️ Patreon: / adani12345 Bankszámla: 10404247-93423860-01440000 K&H bank Logóért köszönet Tóth Attilának: / attila.toth.badwolf Pár snitt, az új járatról ill. a régi új 1M-ről, ami gyakorlatilag az 1A járat új néven. Pesti fonódó, 2M, Keleti-Jászai, metrópótló járat stb. sok neve van, a videó fő témája ez az idén átadott/visszaépített deltavágány volt. Mintegy melékesként a megállót is áthelyezték a Boráros tér felé, hogy elférjen a deltavágány.

▶︎
Békéscsaba 2025,mozdony parádé.

▶︎
2-es villamos, Közvágóhíd - Jászai Mari tér, a kijárási korlátozás idején

▶︎
Csömöri HÉV (Budapest Suburbs)

▶︎
2-es és 2M Villamosok videózása (Ics és Kcsv videózása) 2022.04.07

▶︎
Life of a tram driver Part 1

▶︎
Utazás és spottolás az összes nosztalgia Ikarus buszt és trolit

▶︎
2025.08.31-09.02 Szent János kórház vágányzár után

▶︎
Becsky Andris 2M villamost vezet! Követtem egy egész szolgálat alatt!

▶︎
2020.11.09. 2M villamos, Keleti pályaudvar - Jászai Mari tér - Keleti pályaudvar

▶︎
100 Trams/Lightrail Systems Around the World

▶︎
2026.06.18 Déli körvasút helyzetjelentés. Bartók Béla úti híd bontásának előkészülete.

▶︎
Budapesti villamosok 2, 2M, és 2B közös szakaszon

▶︎
2026.06.18 Utazás a 41-es villamoson vágányzár Kamaraerdőnél

▶︎
Life of a tram driver Part 5

▶︎
2-es villamos felújízása helyzetjelentős videó 2022.07.02
![[2K] Kelenföld kocsiszín - Jászai Mari tér 🚃 (4K60)](https://i.ytimg.com/vi/mycmgInAjqk/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLASOPv7VpCLUl5Bb2y6l6bVBLgimg)
▶︎
[2K] Kelenföld kocsiszín - Jászai Mari tér 🚃 (4K60)

▶︎
2026.06.07. Egy jó forgalmas nap a 150-es vasútvonalon avagy vonatok Dunaharasztiban

▶︎
2026.06.19 Kőbánya alsó havária, nem jártak a villamosok #bkk #bp
![GUSZTUSTALAN MÓDON SZŰNT MEG A 199...UTOLSÓ NAPJA A 2M-NEK AMI MAJDNEM TURISTÁKAT DARÁLT..[4K 60FPS]](https://i.ytimg.com/vi/x38gl80raLY/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLCcAgpFyP4uTO5temhm21RiK8EzEQ)
▶︎
GUSZTUSTALAN MÓDON SZŰNT MEG A 199...UTOLSÓ NAPJA A 2M-NEK AMI MAJDNEM TURISTÁKAT DARÁLT..[4K 60FPS]

▶︎
