Feljelentés Mártha Imre ügyben

Budai Gyula a rendőrséghez fordult Mártha Imre gyanús szerződése miatt. A fideszes politikus szerint megpróbálták elrejteni a hatóságok elől a fővárosi közműcég vezetőjének hatalmas ingatlanvagyonát. Kedden a Metropol hozta nyilvánosságra azt a szerződést, amelynek értelmében Mártha Imre megpróbálhatta elrejteni vagyonát egy stróman ügyvéd segítségével.