Z pamiętnika kierowcy mechanika - "Tarpan i Żuk" - odc. 47

Od dłuższego czasu prosiliście o wspomnienia związane z Żukiem - dużo tego nie było, bo tato nie jeździł takim autem w trasy zbytnio, ale za to co nieco wspomnień ma z Tarpanem. Aby wynagrodzić miłośnikom Żuków te szczątkowe wspomnienia - wrzuciliśmy też filmik z przejażdżki Żukiem, którego przypadkowo dosiadłem u Michała - za co mu dziękuję. Przejażdżka emocjonująca - na długo pozostanie w pamięci :) Pozdrawiamy!