10 éve történt a vörösiszap-katasztrófa, de a hatásai még velünk élnek

Bár a felelősök büntetőpere még nem zárult le, és az állam is elengedte a károsultak kezét, a helyiek igyekeznek a tragédia helyett a jövőbe tekinteni. Helyszíni riport Kolontárról. BŐVEBBEN : https://hu.euronews.com/2020/10/04/10... Iratkozzon fel: https://www.youtube.com/c/euronewsHun... euronews élő:    / euronewshungarian   Az Euronews elérhető 12 nyelven:    / euronewsnetwork   #World