SPANÍ V AUTĚ: Rakousko - SALZBURG, JEZERA A NAPADENÍ OD LAMY?? | VLOG #5

Vzpomínka na letošní lowbudget trip do Rakouska, kde jsme spali v autě a ušetřili tak dost peněz za ubytování a kempy. Náklday naší cesty ↓ 2 OSOBY NA 4 DNY: 2000,- benzín 270,- dálniční známka na 10 dní v Rakousku 300,- pojištění 900,- jídlo (pokud si sám vaříš) 450,- parkovné v centru Salzburgu 1000,- ostatní útrata 0,- ubytování a parkovné celkem 4.920,- : 2 = 2.460,- Kč/osoba na 4 dny v Rakousku. Najs! Baví tě tenhle obsah? Hoď mi lajk nebo odběr. Děkuji za podporu! :-) ____________________________________________ INSTAGRAM: Máš dotaz? Napiš mi! ▶ @lejdyel (  / lejdyel  ) DALŠÍ ▶ Spaní v autě - Hřensko:    • SPANÍ V AUTĚ: Hřensko - POKUTA, KÁMOŠI A K...   ▶ Spaní v autě - karanténa:    • SPANÍ V AUTĚ: karanténa lajf - UKULELE, JE...   #spimevaute #levnadovolena #leto #lowbudget #austria #summervacation