"Vulkāns" no cikla "Dabas mūzika" — Georgijs Aņisko

Milzīgs paldies EDMS simfoniskajam orķestrim par izpildījumu, Andrim Vecumniekam par to, ka padarīja to visu par iespējamu, un visiem pārējiem, kas atbalstīja!