Proč Je Batman a Robin LEPŠÍ, Než Si Pamatujete? | Batman & Robin (1997) - Videoesej

0:00 - Jak Se To Vůbec Stalo? 3:45 - Co Když To Takhle Mělo Být? 11:09 - Neony & Stíny 12:52 - Pod Maskou 15:23 - Bat-Spektiva Čau! Jsem GavlaDan – nerd, co tráví víc času s fiktivními hrdiny než s reálnými lidmi. Miluju filmy a komiksy, hlavně když tam někdo nosí pláštěnku. Tenhle kanál je moje terapie – místo, kde křičím do světa svoje názory v naivní naději, že to někoho bude zajímat. A jestli jo, tak vítej :) Filmy hodnotím na ČSFD: https://www.csfd.cz/uzivatel/897020-g... Moje sbírka komiksů na ComicsDB: https://comicsdb.cz/sbirka/29118/gavl... Mail: [email protected]