Kalwaria Wejherowska Szlakiem Kalwarii

Witam serdecznie ;). Miałem być na rybach, ale wywiało mnie do lasu ;), więc telefon w rękę i marszem Szlakiem Kalwaryjskim. Każda stacja sfotografowana, między stacjami krótkie filmiki.Spacer zaliczony choć pogoda się załamała na samym końcu, ale i tak było fajnie spalić trochę kalorii w terenie kalwaryjsko-leśnym. Pozdrawiam !!! :) #wejherowo #szlak #spacer