😴 4 SATA SNA 🚚 OHRID – LISABON ⚠️ PRVA TURA

Pomaže Bog. Nakon više od dva meseca konačno stižem da izbacim video. Nadam se da ćete uživati i hvala unapred na svakom komentaru, kritici i sugestiji... Svaki komentar, lajk, šer i sabskrajb mi mnogo znače. Vidimo se uskoro. 🔥🔜 #kombi #kamion #vranje