PROČ BYL 3. HOKAGE TEN NEJHORŠÍ ?

Dnes se podíváme na to proč byl Hiruzen Sarutobi ten nejhorší hokage Spolupráce s e-shopem: https://www.animehadry.cz/ Slevový kód na celý nákup 10% CZK: ISDANIME10 SVK: SKISDANIME10 náš tým! Ivoch 🎤: https://1url.cz/sKh8V Ivochův youtube🧙‍♂️: https://1url.cz/CKh8s Dominik✂️: https://1url.cz/EKh8Z Discord:   / discord   #Naruto #Sarutobi #Orochimaru