Odrezování pomocí elektrolýzy - plus, mínus, elektrolyt - 1. pokus

Zkouším odrezování pomocí elektrolýzy. Zajímá mě hlavně, jestli odrezovaný předmět patří na plus nebo na mínus. Vypadá to, že funguje obojí. Jako elektrolyt jsem použil krystalickou sodu na praní, cca 1 díl sody a 6 dílů vody. Používám tenhle regulovaný zdroj (partnerský odkaz) https://s.click.aliexpress.com/e/_oBx... Mám dva 0 až 30V / 10A a 0 až 60V / 5A Vidlákova kutilská výzva. Pokud máte doma nějaký užitečný stroj vlastní konstrukce (kamna, malotraktor, FVE, perpetuum mobile) a chcete se pochlubit světu, můžeme spolu o tom natočit video... Ozvěte se mi, e-mail je uvedený dole na stránce.    / @vidlak001