Goodbye Rapa Nui--

E gjeta kartelen e bankes, por e bllokuar!! Pse TEB? Dita e fundit ne ishullin e pashkeve- Rapa Nui. Me larg atdheut vetem Zelanda e Re do te jete! Krijova nje familje te re mundem te them, por gjithmone kur iki, me mbete nje pjese e zemeres aty. E per arsye njerezeve te mire qe ka kjo bote, dua ti takoje prap, shpresoje sa me pare! #albanian #shqip #kosova U ktheva ne Santiago- per ca dite para se.. :) Falemnderit, Arioti Tararammm