Šiaulių universiteto absolventams įteikti diplomai

Birželio 21 d. Šiaulių arenoje iškilmingai buvo įteikti diplomai Šiaulių universiteto 19-osios laidos absolventams. Universitetą baigė 640 bakalaurų, 224 magistrai, 27 absolventai baigė laipsnio nesuteikiančias pedagogikos studijas. Iš viso 2016 m. laidoje – 891 absolventas. Šiais metais įteikti 37 diplomai su pagyrimu: 12 bakalauro ir 25 magistro. Trys studijų programos – regionų plėtros ir valdymo, finansų matematikos ir finansų valdymo – išleido pirmuosius absolventus. Siužetą parengė Sonata Tėnytė ir Tomas Andrijauskas.