II KONCERT WOLNOŚCI - 2025 - IV LO Staszic - Biała Podlaska
II KONCERT WOLNOŚCI (29 maja 2029 r.) 🇵🇱 Młodzież zagrała i zaśpiewała utwory polskich artystów, aby uczcić rocznice wolności. Zabrzmiały interpretacje piosenek Kultu, Tiltu, Lao Che, Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego i Sanah - utwory wolnościowe łączące pokolenia. 🇵🇱 Zaśpiewali: Magdalena Kondracka ("Arahja", 1c), Alicja Pietruczuk ("Lubię wracać, tam gdzie byłem...", 2b), Karolina Lustyk ("Miasto", 2c), Wiktor Klepacki - Tkachuk ("Mówię Ci, że...", "Lubię wracać tam, gdzie byłem...", "C'est la vie", 2c), Jan Trochimiuk ("C'est la vie", 2c), Zuzanna Jasińska ("Po co wolność", "Eldorado", "Sen o Warszawie", "C'est la vie", 3c), Bartłomiej Juszkiewicz ("Wojenka", 3c). Zagrali: Jan Trochimiuk (2c, pianino), Michał Jeruzalski (2c, gitara), Michał Kulhawczuk (2c, gitara), Wojciech Maziejuk (2c, saksofon i perkusja), Łukasz Sucharzewski (3c, saksofon). 🇵🇱 Koncert prowadzili: Ewa Lewczuk (2b), Ewa Małachowicz (2b) i Jan Trochimiuk (2c). 🇵🇱Za oprawę muzyczną odpowiedzialne były: Julia Bernadkiewicz (2b) i Maria Panasiuk (2b). 🇵🇱 Pomoc techniczną zapewnił profesor Ireneusz Litwiniuk. 🇵🇱 Scenariusz i reżyseria profesor Monika Nowicka Spis treści: 0:00 - Wstęp 0:23 - Przemówienie dyrektora szkoły 2:28 - Przemówienie Prezydenta Miasta Biała Podlaska i fragment projekcji filmu 9:56 - Zagajenie 11:56 - "Po co wolność" - Zuzanna Jasińska 16:30 - "Wojenka" - Bartłomiej Juszkiewcz 21:28 - "Miasto" - Karolina Lustyk 25:55 - "Arahja - Magdalena Kondracka 30:16 - "Sen o Warszawie" - Zuzanna Jasińska 34:17 - "Lubię wracać gdzie byłem" - Wiktor Klepacki, Alicja Pietruczuk 39:48 - "Eldorado" - Zuzanna Jasińska 45:04 - "C'est la vie" - Jan Trochimiuk, Zuzanna Jasińska, Wiktor Klepacki 50:40 - "Mówię Ci" - Wiktor Klepacki i zespól muzyczny 54:51 - Podziękowania 56:58 - Bonus - "IV Liceum Ogólnokształcące" - Wiktor Klepacki i zespól muzyczny 57:30 - Podziękowania dyrektora szkoły 59:33 - Zakończenie i "Nie płacz Ewka"

"IV Liceum Ogólnokształcące" - zespół muzyczny - Dzień Otwarty 2026 - IV LO Biała Podlaska

POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW 2025

Święto Mleka / Grabkowo 14.06.2026 / Wpół do Bluesa

XIII Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Hell March-Poland military parade 2025-święto wojska polskiego 2025

SP1 Czersk - Uroczyste pożegnanie klas ósmych - 24.06.2022

Orkiestra Korzkiew na pikniku w Cianowicach

Studniówka 2026 - Polonez - IV LO Staszic - Biała Podlaska

Princess Of Boogie Woogie Delights Everyone

Neo-Nówka - Spotkanie

Łucja Siłakowicz - "End Of Beginning" - Pożegnanie klas maturalnych 2026 - IV LO Biała Podlaska

"Na Jednej z Dzikich Plaż" - zespół muzyczny - Dzień Otwarty 2026 - IV LO Biała Podlaska

Pożegnanie klasy ósmej 2023

„Hold My Hand” w Walcu Ósmoklasistów 2025 - Kaźmierz

II tura Poloneza – najbardziej rozbudowany układ | Studniówka IX LO w Gdańsku

Biała Podlaska: Jarmark Michałowy 2021

Neo-Nówka „SIOSTRY”

Záverečný koncert žiakov hudobného odboru - 22. 05. 2026 - 17:30

III Koncert Wolności - 2026 - IV LO Staszic - Biała Podlaska

