Održan godišnji koncert hora i orkestra Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj"

Nakon pauze od tri godine zbog situacije sa korona virusom, hor i orkestar Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" ponovo pred novosadskom publikom. Oni su večeras, u prepunoj Sinagogi održali njihov tradicionalni godišnji koncert. Radio-televizija Vojvodine https://www.rtv.rs Servis odloženog gledanja i slušanja https://media.rtv.rs