C2SH - Az élet iskolája (Official Music Video)

Instagram:   / _c2sh_   Tiktok:   / c2sh   Facebook:   / c2sh94   🎹 Zene - C2SH 🎹 🎧 Mix/Master - C2SH 🎧 Dalszöveg: El felejtem ami bánt, legalábbis megpróbálom és tovább megyek lassacskán beforrnak a sebek egyedül a világ ellen, ez mindig is így volt akárhova mentem, nem találtam a helyem. Ebben a sötét világban, nem fogja senki a kezem mást diktál az eszem, de én azért is megteszem és ami kell el veszem, az se érdekel hogyha egyik se tart majd velem csak a jó Istenem! Sokszor megkapom hogy a tűzzel játszol gyerek, de mondd meg mit tegyek, mert én rabszolga nem leszek. Szenvedtem eleget, nem segít az elmúlt éveken A családom a mindenem, a Kislányom az életem! Szorítom a kezed ne félj Apa mindig itt lesz, Én segítek neked, és hiszem Te is majd segítesz. Csak egészség legyen Lányom, nem számít ha veszítesz! Eléred a célod, soha ne add fel és így lesz! Úgy teszek mintha nem fájna Majd az élet diktálja De mit bánom én, Míg van remény Úgy teszek mintha nem fájna Az élet iskolája De mit bánom én Már túl a nehezén. El felejtem ami bánt, legalábbis megpróbálom kapucni a fejemen és az utcákat járom, hajnali 3 most a Chivas a barátom, Gondolok a jobb napokra én is Testvérem Az Úr legyen velünk ez az egyetlen álmom hogy egészségben tudhassam a Drága Családom! ÁMEN! Én nem kérek többet, az idő majd letörli az összes könnyet Mert sír a gitár, megtöri a csöndet és eljön az is hogy nem szenvedünk többet mert, mit ér a pénz? ha nincs szeretet? mit ér a pénz? ha egy családtagot temetek? mit ér a pénz? hogyha nem lehetek veletek? Én nyújtom a kezemet csak fogjad mert leesek! Úgy teszek mintha nem fájna Majd az élet diktálja De mit bánom én, Míg van remény Úgy teszek mintha nem fájna Az élet iskolája De mit bánom én Már túl a nehezén.