Abp Wacław Depo o nowym biskupie pomocniczym

Metropolita częstochowski abp Wacław Depo w rozmowie z redaktor naczelną Lidią Dudkiewicz oraz ks. Mariuszem Frukaczem dzieli się refleksjami po nominacji ks. Andrzeja Przybylskiego na nowego biskupa pomocniczego archidiecezji częstochowskiej.