Hogy mi van?? Ninja warrior váltja a lovaglást az öttusában a párizsi olimpián 😨

A lovakat lelövik? Ugye nem? Lehet, hogy kolbász és parizer lesz a kiselejtezett öttusa-lovakból? Miért került ki a lovaglás az öttusából? És igaz, hogy "ninja-játék" lesz helyette? Elmentünk az utolsó magyar öttusa tornára, ahol legutoljára még volt lovaglószám. Szinte mindenkinek könnyes volt a szeme! L. Dézsi Zoltán filmje. IRATKOZZON FEL CSATORNÁNKRA: https://goo.gl/uo2kim LÁTOGASSON EL OLDALUNKRA: http://www.atv.hu FACEBOOK:   / atv.hu   INSTAGRAM:   / atv_magyarorszag   #atv #atvmagyarorszag #hetinaplo