[192] Autobusem po Warszawie: Os. Kabaty - Ursynów Płd.

Przejazd warszawską linią 192 na trasie Os. Kabaty - Ursynów Płd. Spodobał ci się film? Zostaw łapkę w górę i zasubskrybuj kanał! Film został nagrany wideorejestratorem MiVue. Autorem fotografii na miniaturce jest Matej. Zdjęcie pochodzi ze strony wgkm.waw.pl