Wakacje '2017 część 1. - spływ Wisłą do Gdańska

Po raz kolejny wziąłem się za spłynięcie Wisłą do Gdańska jachtem Cowboy Bebop. Postanowiłem też sprawdzić jak największą ilość mostów pod kątem możliwości przepłynięcia z postawionym masztem (7,5 metra+wysokość pokładu). No i oczywiście była to fajna przygoda ;)