Nagyböjt III. vasárnapja - szentmise közvetítés a Sziklatemplomból 2026.03.08.

Imádkozzunk együtt a pálos atyákkal! A hívek válaszait a "Hozzászólás" felületen írhatja le. A szentmise végén az atya elbocsájt bennünket, "Menjetek békével!" Ezt a békét egy "Megosztással" adja tovább! #szentmise #EWTN #katolikus https://katolikus.tv/adomany/ TELEFONPERSELY: 13690