#wniezłymlesie live stream / gość - Tomasz Żółtko

Rozmowa z Tomaszem Żółtko - poetą, pieśniarzem, wędrownym grajkiem, teologiem (9 lipca 2020 r.) podczas live streamu #WNIEZŁYMLESIE, który staram się samodzielnie lub w niezłym towarzystwie poprowadzić w każdy czwartek o godz. 20:00 na moim kanale YT oraz FB. Aby być na bieżąco zapraszam do subskrybcji. Zapraszam na fb   / mateoband   Zapraszamy na instagram   / mate.o_offi.  . Zapraszamy na stronę https://www.mate-o.com Kup płyty:https://www.szaron.pl