Hogyan képződik és hogyan termelik ki a földgázt valójában?
A földgáz a földkéreg belsejében különféle gázok keveredésével jön létre. A földgáz előfordulási mélysége átlagosan több 100 métertől több kilométerig is terjedhet. A gáz magas hőmérsékleten és nyomáson képződik, akár oxigén jelenléte nélkül is. A tudósoknak még mindig nincs egységes véleményük a földgáz eredetéről. A földgáz megjelenését 2 elmélet magyarázza. #Pandora HU#

▶︎
Minden Térkép HAZUDIK Neked

▶︎
Milliárdokat érő kincs rejlik Magyarország alatt? | Tóth Máté elmagyarázza

▶︎
Így lesz a használt sütőolajból üzemanyag, amit betankolhatsz a kocsidba

▶︎
TÖBB MINT 60 ÉVE SZOLGÁLATBAN! – Miért repül még mindig a legendás MiG-21?

▶︎
Hogyan lett a P-39 Airacobra a szovjet ászok kedvenc fegyvere?

▶︎
Miért nem sikerült mindmáig megfejteni a KŐOLAJ eredetének titkát?

▶︎
Lángol Oroszország, már egy moszkvai sem képzelheti azt, hogy az Ukrajna elleni háború nem létezik

▶︎
Amikor az Emberiség 99%-a Elpusztult

▶︎
A magyar szörnyeteg, amely eltörölte a poklot a föld színéről

▶︎
"Csak fel kell tölteni" - az autó klíma legnagyobb hazugsága

▶︎
Miért nem rakjuk tele a Szaharát napelemekkel?

▶︎
Kőolaj és földgáz - Kitermelés - Fúrófejek evolúciója

▶︎
Totális káosz készül Németországban: munkahelyek százezrei kerültek veszélybe? - Nógrádi György

▶︎
Helyek a világon, melyekre még nincs tudományos magyarázat

▶︎
Ő találta fel EZEKET 100 éve! Nikola Tesla 6 legőrültebb találmánya

▶︎
Az olaj története, avagy a fekete arany felemelkedése (dokumentumfilm)

▶︎
Miért nem köti még össze híd Afrikát és Európát? A gibraltári megaprojekt

▶︎
Dodor kínai jármű (kényszer)próba - FIGYELEM! Szókimondó szövegek!

▶︎
Londontól Trumpig: hatalom, pénz, politika – Földi László és Horváth József az Erőtérben

▶︎
