Trochu inak v SND: Milan Ondrík hosťom Adely Banášovej

Člen Činohry SND Milan Ondrík bol hosťom májového vydania programu Trochu inak. Moderátorka Adela Banášová si do programu pozýva hostí, ktorí sú výnimoční svojou originalitou. Novátori, rebeli, vynálezcovia, svojrázni umelci, jednoducho unikátne osobnosti prijmú jedenkrát do mesiaca pozvanie do Štúdia SND, aby sa stali súčasťou inšpirujúceho večera spestreného živou hudbou. Vstupenky na najbližšie Trochu inak, ktoré sa bude konať 23.júna 2014, sa dajú kúpiť v pokladniciach SND, v OC Eurovea a online na: http://www.snd.sk/?cinohra&predstaven...