Jak jsem se učil UHC...*RAGE*

Ahoj, tady je menší sestřih z toho, co se v poslední době snažím naučit xd Zatím docela marně, protože buď skapu v lávě, nebo mě zabije zombie, ale vobčas se nějaká ta hra i povede, takže dejte lajk dík. Server IP: mc.survival-games.cz Resourcepack: Zeptej se v komentech Druhý kanál:    / @dareospvp3160   Za banner moc díky Ad3sanovi ♥ :    / @edwardbey   Software: OBS Studio Sony Vegas Pro 13 Počítač: Intel Core i5 8400, RAM 16GB DDR4 + 16GB Optane Memory, NVIDIA GeForce GTX1060 6GB, SSD 250GB + HDD 1000GB, Windows 10 64-bit Periferie: Myši: Razer Mamba Elite Klávesnice: Razer Blackwidow Chroma Sluchátka/Mikrofon: HyperX Cloud II Monitor: IIyama G-Master G2530HSU-B1, 24,5", 1920x1080