Veniți să fericim pe Iosif - Mănăstirea Radu Vodă

Cântarea „Veniți să fericim pe Iosif” ce se cântă în Vinerea Mare, în interpretarea părintelui Arhidiacon Nifon Constantin de la Mănăstirea Radu Vodă. Cântarea face parte din albumul „Ridica-voi ochii mei spre cer” ce cuprinde mai multe cântări din Postul Mare. Albumul poate fi ascultat aici: https://media.manastirearaduvoda.ro/a...