Nawiedzenie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, Nowy Sącz bazylika św. Małgorzaty

Nawiedzenie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II - Nowy Sącz bazylika św. Małgorzaty 23 i 24 lutego 2014roku