Rajz - Miért használj golyóstollat? | Vida Ágnes

▼▼▼Hasznos infók ▼▼▼ Sziasztok! Ma egy rövid videót hoztam arról, hogy mostanában én miért is kezdtem el golyóstollal vázlatolni, milyen előnyeit látom ennek a technikának. Titeket is arra biztatlak, hogy próbáljátok ki! :) Zene: ♪ Chilling by 🌴Oshóva🌴   / osh-va   Music promoted by Audio Library    • Chilling – Oshóva (No Copyright Music)   ♫ Cold Sun by Del   / del-sound   Music promoted by Audio Library    • Video   Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Unported — CC BY-SA 3.0 https://creativecommons.org/licenses/... Itt is megtalálsz: •   / vidaagi98   •   / vidaagnes98   • https://moly.hu/tagok/agnes_vida Kamera: Canon EOS 600D Objektív: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Szerkesztő programok: Wondershare Filmora‎, Sony Vegas Pro 13, Audacity, Canva.com