Głoś imię Pana 2019 [DN 211]

Pieśń „Głoś imię Pana, Króla wszechmocy i chwały”, zaśpiewana na rozpoczęcie Mszy świętej w 10. rocznicę sakry biskupiej Biskupa Opolskiego Andrzeja Czai. www.facebook.com/PotegaSpiewu 10. rocznica sakry biskupa Andrzeja Czai 29.08.2019, godz. 18.30 Katedra Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu www.katedraopolska.pl