Egzamin na STOPNIE MISTRZOWSKIE - TAMESHIWARI - Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea SOKYOKUSHIN

4-ego lutego w Kielcach odbył się Egzamin na wyższe stopnie uczniowskie oraz na stopnie mistrzowskie Karate Kyokushin. Zdawało przeszło 100 osób z czego trzech Sensei zdało na 4-ty DAN. Organizatorem egzaminu był Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea oraz Shihan Krzysztof Borowiec Branch. Przewodniczącym Komisji Egzaminacyjnej był Shihan Krzysztof Borowiec. W Komisji zasiadali również Shihan Józef Pietras oraz najwybitniejsi Sensei z Kielc i z Sandomierza.