Klapa Adriaticum - KLAPA NA DOBRIĆU (ŠIBENIK 2013.)

1. javni nastup u Šibeniku u sklopu MDF-a 2013. Klapa Adriaticum osnovana je u rujnu 2012. godine. Klapu su činili srednjoškolci i studenti koji su u samo nekoliko mjeseci rada pripremili cjelovečernji koncert u sklopu dječjeg festivala. Članovi klape: Adrian Šarić Bego - 1. tenor Boris Ercegović - 2. tenor Marko Jakovljević Moko - 2. tenor i gitara Ivan Samodol - bariton i mandolina Frane Rakić - 1. bas i mandolina David Batinić - 2. bas i bas gitara Mate Bedrica - 2. bas