Oamenii strazii protejati la Resita de ger

Oamenii fără adăpost sunt ajutaţi să treacă mai uşor peste aceste zile cu ger năprasnic. La Serviciul Voluntar pentru Situaţii de Urgenţă din Reşita a fost amenajat un spaţiu în care aceştia pot beneficia de un pat cald, hrană şi ceai. Citeste tu mai multe pe www.infocs.ro