Kapitan Pomyłka i Stary Znudzony MARVEL

Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały świat w mojej opinii jest (niestety) najsłabszym filmem Marvela. Kompletnie nijaki, z marną intrygą, słabymi bohaterami i zerowym widowiskiem. ❤️ Tu możesz wesprzeć nas na Patronite ► https://patronite.pl/BezSchematu ☕ Albo postawić mi kawę ► https://buycoffee.to/bezschematu 🔥 Tu kupisz nasze piękne plakaty ► https://sklep.bez-schematu.pl/ 🗣 Możesz też dołączyć do dyskusji na Discordzie ►   / discord   00:00 Najsłabszy film MCU 01:24 Słaba Intryga 07:51 Słabi Bohaterowie 16:45 Słabe Widowisko #mcu