Ferie w Bytomiu

Zimowe ferie powoli dobiegają końca. Bytomscy uczniowie mimo niepogody mogli skorzystać z różnorodnej oferty sportowej i kulturalnej. Wśród propozycji przygotowanych przez bytomskie instytucje znalazły się m. in. lekcje pływania i gry w waterpolo, półkolonie na ściance wspinaczkowej, ale także zajęcia i warsztaty artystyczne. Zobaczcie, jak tegoroczne ferie spędzali młodzi bytomianie. #Bytom #ferie #śląskie #zabawa #sport #kultura #warsztaty Bądźcie z nami Facebook:   / bytom.miasto   Instagram:   / bytom.pl   Twitter:   / umbytom