Gminny Dzień Strażaka w Sierakowie Śląskim

W sobotę, 25. maja, w Sierakowie Śląskim miał miejsce Gminny Dzień Strażaka. Uroczystości rozpoczęła msza w Kościele Parafialnym Św. Piotra i Pawła w intencji strażaków. Dalsze świętowanie miało miejsce na boisku sportowym, gdzie m.in. dwóm jednostkom OSP zostały przekazane samochody ratowniczo – gaśnicze. Więcej informacji w naszym materiale!