Sushi Go Party | Barátként érkeztünk, ellenségként távoztunk (Mit játsszunk?)

Imádnivaló emberek csatlakoztak hozzánk egy imádnivaló játékban. Aztán valahol félúton minden elromlott. Ezt a videót a Reflexshop támogatta, nagyon köszönjük nekik, hogy odaadták nekünk ezt a játékot. Ha tetszik, itt tudjátok megvásárolni! http://bit.ly/FWG_SushiGoParty ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ ♢Patreon ⇨   / funwithgeeks   ♢Szponzoráció ⇨   / funwithgeeks   ♢Elgatóval streamelünk ⇨ http://e.lga.to/funwithgeeks ♢Audio Technica hangosítja a geeket ⇨ www.audio-technica.com Még több Fun With Geeks ♢Facebook ⇨   / funwithgeeks   ♢Twitter ⇨   / daev_fwg   ♢Instagram ⇨   / daev_fwg   ♢Twitch csatornánk ⇨  / funwithgeeks   ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ A mit játsszunk csatornát itt tudjátok követni:    / @mitjatsszunk   ≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡≡ Örök hála és ingyen lőszer a rengeteg segítségért ♢Intró ⇨ Leidgeb Ákos - http://ldgb.hu/ ♢Zene ⇨ Buttinger Gergő -    / buttingergely   ♢Logó ⇨ Pirók Balázs - https://www.artstation.com/pihawk