FK „Polimlje“ u novu sezonu sa starim ambicijama

Utakmicom protiv „Borca“ iz Lešnice fudbaleri „Polimlja“ u nedelju započinju novu takmičarsku sezonu u novoformiranoj zoni „Drina“. Ekipa, koja u međuvremenu nije pretrpela ozbiljnije igračke promene, i ove sezone jurišaće ka svom dugogodišnjem cilju, a to je plasman u Srpsku ligu. Ekipa Televizije Forum posetila ih je na jednom od poslednjih treninga uoči starta prvenstva.