Zámeček Slavičín si přestavěl a vkusně zrekonstruoval

Zámeček Slavičín si přestavěl a vkusně zrekonstruoval. Pan Roman tady dnes podniká a doufá, že stát podniky znovu nezavře. Také se diví, kolik peněz vláda lije do digitalizace, ale nikde to není vidět: úředníků přibývá, na úřad člověk stejně musí. Souhlasím. Proto chceme zrušit zbytečné agendy a zmenšit počet úředníků.