Moto trip - Ještěd a Sněžka (Tracer 9 & GS 1200)

2.díl červencového moto výletu do severních Čech (Jizerky a Krkonoše, kde jsem nikdy doposud nebyl!) s Marianem a jeho synem na BWW R1200 GS. Já samozřejmě na Yamaha Tracer 9. 2. den jsme se konečně vydali na Ještěd a potom i do Krkonoš na Sněžku! Počasí nám přálo i když na většině republiky pršelo. Ještěd je pecka a je super, že se tam dá vyjet na vrchol i na moto. Více ve videu! Ať se video líbí! Díky za sdílení a like. Čaute, Véna-X