Naše dojmy z Dead Island 2. Zajímal mě jen svým komplikovaným vývojem. Teď patří mezi mé favority
Můžete mi věřit, že zatímco ještě před rokem mě Dead Island 2 zajímal hlavně pro svůj komplikovaný vývoj, ale jinak jsem k němu byl lhostejný a necítil jsem se být jeho cílovkou, teď se na tenhle zombie cirkus docela těším. Další podrobnosti a dojmy si můžete vyslechnout v našem videu. Bohužel jsme nemohli zatím pořizovat ze hry vlastní záběry, ale využili jsme materiály přímo od vývojářů. Chcete podpořit Vortex? Máme klub pro nejvěrnější čtenáře a diváky: https://www.vortex.cz/podporte-vortex/ Sledujte nás na webu: https://www.vortex.cz Kupte si náš merch: https://www.myshirt.cz/tag/vortex a https://www.myshirt.sk/tag/vortex Napište nám na Facebooku: / vortexczech Tweetněte nám na Twitteru: / vortexczech Přidejte se k nám na Discordu: https://t.co/Adu4LRZ07l

Dojmy Agraela z Dead Island 2 - Opravdu je to tak dobré?

Vortex #254 | Nečekaná vydání her, Dead Island 2 a rozhovor o návratu české sandboxové hry Ylands

Novinkový souhrn: Film Resident Evil z Prahy, úspěch Battlefieldu 6 a datum Bloodlines 2

NEJDĚSIVĚJŠÍ TVOROVÉ MOŘÍ, KTEŘÍ SE UKRÝVAJÍ V HLUBINÁCH!

Dying Light 2 – Vyplatí se v roce 2026?

Nejhloupější útoky v historii bitev - Když generálové poslali vojáky na zbytečnou smrt

Proč se Česko trápí? Ronaldo bez gólu a trenérská změna v Liberci | Mírův Pumlíč #33

Fermiho paradox: Teorie temného lesa

Jak Se Z Uprchlíka Bez Peněz Stala Herecká Ikona - Jean Reno!

Recenze Ghost of Tsushima. Ten nejlepší Assassin z Japonska, jakého jsme si mohli přát

Relaxing Rain Sounds and Soft Piano Music for Deep Sleep, Stress Relief, and Peaceful Nights

Novinkový souhrn: Atari nakupuje u Ubisoftu, japonská Forza Horizon 6 a Delta Force bez kooperace

Je lepší hrát na počítači, nebo na konzolích? Rozebíráme jednu z nejstarších otázek hráčů

Dead Island 2 Wish I Knew Sooner - ESSENTIAL Tips Tricks & Secrets (Legendaries, Fast XP, OP Builds)

TOTAL IDIOTS AT WORK / Instant Regret Fails Compilation 2026 /Best Fails of the Week #390

Wochenrückblick am Montag.Irre wie immer 😂

Proč byl první Gothic tak výjimečné RPG?

Jak mocný byl Hanuš z Lipé?

Proč se v Česku cítím jako cizinec?

